ربات اینستا تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است، تحت هیچ شرایطی به صفحاتی که قوانین ایران را نقض کنند خدمات ارایه نخواهد کرد و در صورت مشاهده بلافاصله اکانت از ربات اینستاحذف خواهد شد.
۲- ربات اینستا گروه نرم افزاری جدایی از اینستاگرام است به همین دلیل هیچ مسئولیتی در قبال تصمیمات و سیاست گزاری های اینستاگرام نمی پذیرد.
۳- اینستاگرام استفاده از ربات را مورد قبول نمی داند، ربات اینستا هیچ مسئولیتی نسبت به بسته شدن اکانت ها قبول نمی کند اگرچه که ربات اینستا بیش از چند ماه فعالیت موردی مشاهده نکرده است.
۴- اینستاگرام ممکن است به دلیل محتوایی که در اکانتتان منتشر می کنید، اکانتتان را مسدود نماید و این مورد هیچ ارتباطی به استفاده از ربات نخواهد داشت.
۵- ربات اینستا توسط متخصصین تست نفوذ شده و ایمن می باشد، امکان هک شدن اکانت ها در ربات اینستا وجود ندارد، برای بالابردن امنیت خود همیشه از آنتی ویروس و رمز های ایمن و سخت استفاده کنید، مسئولیت نگهداری از رمز عبور شما بر عهده خودتان می باشد.
۶- کاربر ملزم به رعایت قوانین و توصیه های امنیتی داخل سایت از قبیل سرعت مناسب اکانت اینستاگرام، عدم فعالیت در اکانت در زمان فعالیت ربات می باشد.

* استفاده از ربات اینستا به منزله‌‌ی قبول قوانین می باشد.
* در صورت بروز مشکل از سمت اینستاگرام کنار شما خواهیم بود ولی بدیهی است هیچ مسئولیتی نسبت به تصمیمات اینستاگرام قبول نخواهیم کرد